PROFIL FIRMY

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego w Czechach, na Słowacji oraz w Polsce.

Naszym priorytetem są ludzie, w czasach ciągłego pośpiechu chcemy zmieniać i ułatwiać im życie. Często prace domowe kojarzą się z najmniej przyjemną częścią dnia. Naszym celem jest, aby te codzienne czynności przynosiły wszystkim radość i zdrowotne korzyści.

Chcemy zaspokoić potrzeby miłośników zdrowego stylu życia, ale także smakoszy i koneserów, którzy z pomocą naszych produktów mogą cieszyć się tradycyjnymi przysmakami w nowoczesnej odsłonie.

Marka Concept nie skupia się wyłącznie na produktach od strony technicznej, które mają spełniać swoje zadanie, ale przywiązuje ogromną uwagę do sztuki projektowania. Tworzymy linie produktów, które idealnie pasują do każdego gospodarstwa domowego, tworząc w nim jednolitą całość.

Naszym celem są produkty wysokiej jakości, funkcjonalne o nowoczesnym i atrakcyjnym design.

 
 
 
 
Koszyk
0 pozycji
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prawa autorskie © 2019 CyberSoft s.r.o.

 

Do funkcjonowania naszej strony www.my-concept.pl używamy tzw. plików cookies. Pliki te służą do celów analitycznych/badawczych oraz do dostosowania zawartości strony dla każdego użytkownika indywidualnie aby zmaksymalizować Państwa zadowolenie. Korzystając z tej strony akceptujesz wykorzystywanie plików cookies.